Aktualności

Telefoniczna sieć firmowa ZNP w PLUSIE

Związek Nauczycielstwa Polskiego jest wydzieloną grupą biznesową w Polkomtelu, mającą swojego przedstawiciela w osobie kolegi Mariana Gerwela.

Zajmuje się on wszystkimi sprawami związanymi z utrzymaniem komórkowej firmowej sieci telefonicznej ZNP w PLUS-ie. Zatem zamawianie i zmiana usług, wymiana aparatów telefonicznych, rozwiązanie umowy lub uruchomienie nowego numeru telefonu, reklamacje w rozliczeniach, zmiany adresu i innych danych abonenta, cesje numerów telefonów, zgłaszanie napraw aparatów w ramach gwarancji, wymiany kart SIM lub ich aktywacji itp. jest objęte tą obsługą.

Ponadto co bardzo ważne, w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu należy to jak najszybciej zgłaszać do kolegi Mariana w celu zablokowania karty SIM.

Udziela on również porad technicznych w sprawnym komunikowaniu się naszej grupy związkowej w sieci PLUS-a.

Jako wydzielona specjalna grupa biznesowa, nie jesteśmy obsługowani poprzez infolinię Plusa jak również przez Punkty Obsługi Klienta Plusa.

Zatem, ze wszystkimi sprawami dotyczącymi obsługi abonenckiej w Polkomtelu, proszę zwracać się do naszego przedstawiciela .

A oto namiary kontaktowe:

tel. 601 322 206  skrócony 2206

tel. stacjonarny 22 318 92 99

e-mail: mgerwel@znp.edu.pl

Zapraszamy do naszej sieci firmowej ZNP w celu sprawnego, taniego komunikowania się.

Obsługa ciasteczek w serwisach ZNP