Aktualności

Program Partnerski – nowa oferta na abonament dla indywidualnych w Plusie za 10 zł

Program Partnerski w Plusie – oferta

Reklamówka

Z okazji 20 –o lecia współpracy, Polkomtel wspólnie z Zarządem Głównym ZNP przygotował specjalną promocję – Program Partnerski.

Do tej promocji mogą przystąpić w ramach abonamentu dla osób indywidualnych, wszyscy członkowie ZNP, ich rodziny i znajomi.

Ponieważ jest to oferta specjalna dla ZNP, dlatego przy kontakcie z infolinią potrzebny jest element weryfikacyjny. Jest nim numer legitymacji ZNP.

Posługując się tym numerem, możemy zawrzeć umowę na abonament.

Z uwagi na to, że nie wszyscy nasi członkowie posiadają nowe legitymacje a jeszcze te książkowe, to również mogą przystąpić do Programu Partnerskiego. Wystarczy, że prześlą na maila: mgerwel@znp.edu.pl , 5 ostatnich cyfr swojego dowodu osobistego, imię i nazwisko i nazwę Oddziału. Na podstawie tych danych uzupełniona zostanie lista weryfikacyjna przekazywana do Plusa.

A promocja jest skonstruowana bardzo prosto. Za miesięczny abonament w wysokości 10 zł netto, otrzymujemy kartę SIM (bez aparatu) i mamy możliwość rozmawiania bez limitu na stacjonarne i komórki do wszystkich operatorów krajowych oraz nie limitowane SMS-y i MMS-y. Do tego 1 GB internetu bez jego wyłączania po wykorzystaniu miesięcznego limitu. Prędkość zostanie wówczas obniżona do 512 kB/sek.

Nasze dotychczasowe numery telefonów u innych operatorów, możemy przenieść na ten abonament. A w przypadku numeru na kartę w Plusie, można ten numer telefonu, przenieść w ramach konwersji.

Aby przystąpić do Programu Partnerskiego należy:

  • Zadzwonić na infolinię do Plusa na numer 601 108 528.
  • Podać do weryfikacji numer legitymacji ZNP
  • Podać operatorowi infolinii potrzebne dane do zawarcia umowy.
  • Podpisać dostarczoną Kurierem umowę
  • Korzystać z taniego abonamentu
  • WAŻNE – Punkty Obsługi Klienta nie obsługują tej Promocji. Tylko infolinia !

Możliwość skorzystania z taniego abonamentu zwiększa komunikatywność wśród członków ZNP i z naszymi znajomymi. Zapraszamy do kontaktu.

UWAGA. Nie jest to oferta dla firm.

Więcej informacji udzieli kolega Marian Gerwel – Przedstawiciel ZNP do kontaktów z Plusem.E-mail: mgerwel@znp.edu.pl lub telefonicznie 601322206; VPN-2206.

 

 

Obsługa ciasteczek w serwisach ZNP