Filia OUPIS w Szczecinie


Dane adresowe

Ul. Jana Pawła II 2
Szczecin
70-413

Dane kontaktowe

91 434 23 44
e-mail: szczecin@oupis.pl
www.szczecin.oupis.pl

O Szczecinie

Szczecin  – miasto na prawach powiatu, stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Szczecin jest jednym z najstarszych i największych miast w Polsce trzecie miejsce pod względem zajmowanej powierzchni i siódme pod względem liczby ludności. Miasto jest centrum aglomeracji szczecińskiej, skupiającej okoliczne gminy i miasta.

Z racji nadgranicznego położenia i bliskości morza (Bałtyku), dostępnego przez żeglowną rzekę (Odrę), Szczecin stał się głównym ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tu duży port morski, stocznie remontowe i jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto jest ośrodkiem turystycznym, z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne (Opera i Operetka, liczne teatry, muzea i ośrodki kultury). Siedziba kurii arcybiskupiej i wydziału teologicznego. Na ternie miasta znajduje się sanktuarium maryjne.

Miasto otaczają 3 duże kompleksy leśne, puszcze: Wkrzańska od północy, Bukowa od południa oraz Goleniowska od wschodu.

Władze Szczecina promują miasto jako pływający ogród, miasto wypełnione niezwykłą zielenią i wodą w jego centrum.

O nas

OUPiS jest agendą Związku Nauczycielstwa Polskiego wyspecjalizowaną w świadczeniu usług pedagogicznych i socjalnych w środowisku oświatowym.Działalność prowadzimy od 1965 roku.

Naczelną zasadą naszego działania jest kierowanie się dobrem dziecka i wychowanka.

 W organizacji naszych usług, doborze kadry pedagogicznej za najważniejsze uważamy odpowiedzialność, fachowość i zaangażowanie

oraz pełną legalność współpracy.

 Nasze kursy i szkolenia od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem oraz pozytywną opinią uczestników.

Serdecznie zapraszamy

Obsługa ciasteczek w serwisach ZNP