Filia OUPIS w Katowicach


Dane adresowe

Ul. Starowiejska 11
Katowice
40-015

Dane kontaktowe

Tel. 32 253 88 02
Tel/fax 32 253 75 77
e-mail: katowice@oupis.pl
www. katowice.oupis.pl

O nas

Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych działający w ramach Związku Nauczycielstwa Polskiego od roku 1965 prowadzi szeroki zakres usług edukacyjnych i socjalnych, których głównym adresatem są środowiska związane z oświatą.
Prowadzimy rożne formy kształcenia dla dorosłych. Zapraszamy na organizowane przez nas kursy doskonalące oraz kwalifikacyjne np. Kurs organizacji i zarządzania oświatą.
Polecamy szkolenia okresowe BHP dla pracowników i kadry kierowniczej, pierwszą pomoc przedmedyczną oraz szkolenia podstawowe i uzupełniające dla Zakładowych Społecznych Inspektorów Pracy.
Specjalizujemy się w doskonaleniu nauczycieli, proponujemy szeroką gamę szkoleń zarówno dla Rad Pedagogicznych jak i dla nauczycieli wszystkich typów szkól. Oferujemy szkolenia dot. Awansu zawodowego nauczycieli. Zapraszamy na szkolenia Kierowników wycieczek, Kierowników placówek Wypoczynku oraz kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Ponadto

Oprócz kursów, szkoleń oraz dystrybucji branżowych publikacji zajmujemy się również szeregiem zagadnień sfery socjalnej starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno pracowników oświaty jak i młodzieży szkolnej. Propagujemy nowe formy edukacji połączonej z wypoczynkiem i rekreacją. Starając się stworzyć różnorodną i interesującą ofertę nawiązaliśmy współprace z renomowanymi Biurami Podróży „AUROLAND”, „LOGOSTOUR”, „LINDA” , „ADRIATYKTOUR”, „KATANIA” i „VITA”.
Nasze imprezy odbywają się pod nadzorem władz oświatowych, prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, posiadającą odpowiednie uprawnienia.
Zapraszamy na kolonie wypoczynkowe z programem edukacyjnymi obozy zarówno w górach, nad morzem jak i za granicą.

Obsługa ciasteczek w serwisach ZNP