Dom Nauczyciela w SOPOCIE – UWAGA obiekt zamknięty na sezon 2018/2019 z powodu remontu


Dane adresowe

Ul. Kościuszki 64
Sopot
87-703

Dane kontaktowe

Tel. 58 551 28 87
e-mail: sopot@oupis.pl

O Sopocie

Sopot to jedno z ciekawszych uzdrowisk zlokalizowanych nad Bałtykiem. Miasto słynie z przepięknych, piaszczystych plaż, które rozciągają się wzdłuż 4,5 km pasa wybrzeża. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i lepiej zorganizowanych kąpielisk woj. Pomorskiego. Atrybutem Sopotu jest najdłuższe w Europie drewniane molo (ponad 500 m), które wraz z przylegającym do niego Skwerem Kuracyjnym tworzy niezwykłe miejsce spotkań, spacerów, festynów. Miasteczko przyciąga niezliczone rzesze turystów nie tylko w sezonie letnim. O każdej porze roku warto korzystać z jego wyjątkowych walorów klimatycznych.

Dom Nauczyciela ZNP w Sopocie

przy ul. Kościuszki 64 położony jest w odległości ok. 300 m od dworca kolejowego Sopot Główny, i około 15 min. drogi od morza.Chętnie odwiedzany jest przez grupy turystyczne i gości indywidualnych z kraju i zagranicy.

Hotel posiada 30 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4-, osobowych z umywalkami i z kabinami prysznicowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w kolorowe telewizory z możliwością odbioru telewizji satelitarnej.

Restauracja składa się z sali konsumpcyjnej i bankietowej, które mogą pomieścić 50 osób. Kuchnia słynie z dobrych dań o przystępnej cenie.

Na terenie posesji znajdują się miejsca postojowe niestrzeżone.

Zapraszamy do nas

Obsługa ciasteczek w serwisach ZNP