Sanatorium Szczawnica


Dane adresowe

Ul. Połoniny 14
Szczawnica
34-460

Dane kontaktowe

18 262 24 67, 18 262 20 04, 18 262 20 05
668 487 333
18 262 20 50
znp@szczawnicanauczyciel.pl
www.szczawnicanauczyciel.pl

Rezerwacja pobytu


O Szczawnicy Szczawnica leży u stóp góry Bryjarki, w bezpośrednim sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, w malowniczej dolinie Grajcarka, prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Ze wszystkich stron wznoszą się górskie zbocza, pokryte iglastymi i modrzewiowymi lasami. po obu stronach górskiego wąwozu położone są obiekty sanatoryjne, domy wczasowe i pensjonaty. Szczawnica to doskonały punkt wypadowy do pieszych wędrówek po Pieninach. Uzdrowisko Szczawnica znane jest już od 150 lat. Dziś można się tutaj leczyć i wypoczywać. Czyste górskie powietrze wolne od tzw. alergenów sprzyja skuteczności metod w leczeniu.

O nas Dysponujemy pokojami o dobrym standardzie,  z łazienkami, balkonami od strony południowej. Oferujemy żywienie sanatoryjne i wczasowe z możliwością korzystania z obiadokolacji, lub suchego prowiantu. Posiadamy korzystne warunki pobytu dla rodzin typu 2 + 1. Nasze 3-osobowe pokoje ze ścianką działową gwarantują spokój i intymność całej rodzinie, z możliwością wykorzystania rabatu dla dzieci do lat 7-iu. Na miejscu oferujemy 51 rodzajów zabiegów leczniczych i relaksujących. Oferujemy: 140 miejsc hotelowych, w – 1, 2 i 3 osobowych pokojach z TV SAT jadalnia na miejscu, salę gimnastyczną, świetlicę, taras widokowy na IV piętrze, bibliotekę (5,5 tys. woluminów), parking obok Ośrodka, dostęp do internetu, również bezprzewodowy,

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

WSZYSTKICH KTÓRZY CENIĄ FACHOWOŚĆ, DYSKRECJĘ PERSONELU, SPOKÓJ I CISZĘ. MAJĄ PROBLEMY Z UKŁADEM ODDECHOWYM, NARZĄDAMI RUCHU, SĄ ZMĘCZENI I ZESTRESOWANI!

Oferta specjalna dla członków ZNP

Obsługa ciasteczek w serwisach ZNP